Zawiadomienie o zwołaniu III Sesji Rady Gminy Domaszowice w dniu 28 grudnia 2018 roku o godz. 13.00                             INFORMACJA! W dniu 24 grudnia 2018 r. Urząd Gminy Domaszowice będzie nieczynny! Czad i ogień!                                             Wybory do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku                              GAZETA GMINY DOMASZOWICE - nr 5(10) 2018 wyd wrzesień                  Gospodarka odpadami komunalnymi (dodano harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2018 roku)             

Dziś jest: niedziela, 16-12-2018
Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

GOŁĘBIE TO NASZA WSPÓLNA PASJA

23 listopada w Wiejskim Centrum Kultury w Strzelcach odbyło się zakończenie sezonu PZHGW sekcji Domaszowice. W spotkaniu udział wzięli hodowcy z tutejszej sekcji oraz zaproszeni goście w osobach Wójta Gminy Domaszowice – Zenona Kotarskiego i sołtys Strzelec – Teresy Gabeńskiej. Hodowcy za swoje osiągnięcia otrzymali okolicznościowe puchary i dyplomy. Najlepszymi wynikami w 2013 roku w lotach gołębi dorosłych pochwalić się mogą:

- Józef Galica – mistrz

- Jarosław Łaźniowski – I wicemistrz

- Dariusz Klimek – II wicemistrz.

Najlepsze wyniki w 2013 roku w lotach gołębi młodych osiągnęli:

- Józef Galica – mistrz

- Dariusz Klimek – I wicemistrz

- Szymon Głowacz – II wicemistrz .

Najlepszymi lotnikami w Sekcji mogą pochwalić się koledzy Jarosław Łaźniowski, Dariusz Klimek oraz Józef Galica. Na uwagę zasługuje fakt, iż kolega Józef Galica został II Super Mistrzem Oddziału Namysłów oraz zdobył tytuły Ii wicemistrza Oddziału w lotach gołębi dorosłych i młodych. Pozostali koledzy również osiągają coraz lepsze wyniki na szczeblu Oddziału i Okręgu Opolskiego. Zarząd Sekcji przekazał na ręce Wójta Gminy – Zenona Kotarskiego okolicznościową statuetkę za okazane wsparcie, na które zawsze możemy liczyć. Odbierając statuetkę Wójt pogratulował hodowcom z najlepszymi wynikami, jednocześnie życząc wszystkim jeszcze lepszych w kolejnym sezonie.

Jarosław Łaźniowski

gołębiarze.jpg.jpeg