Herb

WIEŚCI Z PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W DOMASZOWICACH

30 września b.r. był dniem wyjątkowym w naszym przedszkolu, ponieważ tego dnia obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczynki zaśpiewały chłopcom „Sto lat” a Pani Dyrektor Wioleta Piłyp poczęstowała wszystkie dzieci cukierkami. Cały dzień upłynął dzieciom na tańcach i zabawach a największą atrakcją był taniec „Kaczuchy” w wykonaniu dzieci. Na zakończenie dnia dziewczynki wręczyły chłopcom ręcznie wykonane kwiatuszki oraz prześliczne laurki.

tn_Wieści - przedszkole.jpeg

***

07 października 2013r. odbyło się spotkanie z fotografem. Celem wizyty było wykonanie zdjęć indywidualnych oraz skarbonek. Jednak była to znakomita okazja do poznania  pracy fotografa, oraz jak wygląda i nazywa się sprzęt fotograficzny. Dzieci poznały pojęcia: aparat, karta pamięci, obiektyw czy też statyw. Po wykonanej sesji zdjęciowej przedszkolaki bawiły się w fotografa przybierając komiczne pozy do zdjęć.

tn_Wieści - przedszkole1.jpeg

***

Dzień 14 października - Dzień Edukacji Narodowej. Również w naszym przedszkolu był to wyjątkowy dzień. Dzieci przygotowały dla Pani Dyrektor- Wiolety Piłyp oraz wszystkich pracowników pracujących w przedszkolu piękne ręcznie wykonane laurki oraz wręczyły różyczki. Przed wręczeniem upominków i kwiatów wszystkie grupy zorganizowały występy. Na zakończenie  uroczystości wszystkie dzieciaczki zaśpiewały „Sto lat” a pracownicy przedszkola za piękne laurki i życzenia nagrodzili dzieci słodyczami.

tn_1 Wieści z Przedszkola Dzień Edukacji.jpeg

×

×

Przejdź do góry