Zawiadomienie o zwołaniu II Sesji Rady Gminy Domaszowice w dniu 04 grudnia 2018 roku o godz. 13                              Czad i ogień!                                             Wybory do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku                              GAZETA GMINY DOMASZOWICE - nr 5(10) 2018 wyd wrzesień                  Gospodarka odpadami komunalnymi (dodano harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2018 roku)             

Dziś jest: środa, 12-12-2018
Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

Wyśpiewać Dziś Chcemy Wam Życzenia

,,Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen.

Wszystkie kobiety, Panie i matki, w tym dniu dostają pachnące kwiatki.

By czasu starczyło na wszystko, szczęście dopisywało mimo wszystko,

w sukcesy obrodziło, a to co dobre na lepsze się zmieiło".

tn_aaPolkowskie1.jpeg

Takim wierszykiem w dniu 07. 03. 2013 r. rozpoczęto uroczystość szkolną.
Dzień Kobiet jest corocznym świętem obchodzonym 8 marca. Na świecie obchodzi się je od 1910 roku. Zazwyczaj Panie otrzymują w prezencie słodycze i kwiaty.
W naszej szkole także nie zabrakło skromnych prezencików.


tn_aaPolkowskie2.jpegZ okazji swojego święta Panie spotkały się przy kawie, aby usłyszeć kilka ciepłych słów i obejrzeć program artystyczny przygotowany przez naszych uczniów. Swoją obecnością zaszczyciły nas Panie, które są już na emeryturze, a wcześniej pracowały w naszej szkole.
Po popołudniu nasi mali artyści wystąpili w programie artystycznym przygotowanym dla Pań zrzeszonych w Kołach Gospodyń Wiejskich w świetlicy wiejskiej w Polkowskiem. 

Kamila Zapalska

tn_aaPolkowskie.jpeg