Zawiadomienie o zwołaniu II Sesji Rady Gminy Domaszowice w dniu 04 grudnia 2018 roku o godz. 13                              Czad i ogień!                                             Wybory do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku                              GAZETA GMINY DOMASZOWICE - nr 5(10) 2018 wyd wrzesień                  Gospodarka odpadami komunalnymi (dodano harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2018 roku)             

Dziś jest: środa, 12-12-2018
Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

Wieści z Zespołu Gimnazjalno-Szkolnego w Domaszowicach III/2013

„Z kobietami źle, a bez nich jeszcze gorzej”

Pod takim hasłem odbył się w Zespole Gimnazjalno – Szkolnym w Domaszowicach uroczysty apel z okazji Dnia Kobiet. Program przygotowany został zarówno przez najstarszych chłopców, jak i tych najmłodszych, pod kierunkiem p. Renaty Majewskiej, p. Edyty Ciok – Krupińskiej i p. Marka Matysika.

tn_aaDomaszowice2.jpeg

Jak zwykle młodzi artyści stanęli na wysokości zadania i zachwycili wszystkich swoim poczuciem humoru i talentem scenicznym. Oprócz wesołych scenek ukazujących kobiety w różnych epokach, można było zobaczyć teleturniej „Randka w ciemno”, pokaz wspaniałego „Can – Cana” w wykonaniu chłopców z gimnazjum oraz występ taneczny ich młodszych kolegów z klasy III Szkoły Podstawowej. Nie zabrakło też nastrojowych piosenek (np. „Wielka Miłość”) ani utworów instrumentalnych, granych przez utalentowanych muzycznie uczniów.

tn_aaDomaszowice3.jpeg

Wszystko odbywało się w pięknej dekoracji wykonanej przez p. Małgorzatę Rybitw.

Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękujemy za pomoc w uświetnieniu tego, jakże miłego dla kobiet święta.

Organizatorzy

tn_aaDomaszowice.jpegtn_aaDomaszowice1.jpegtn_aaDomaszowice4.jpeg