Zawiadomienie o zwołaniu II Sesji Rady Gminy Domaszowice w dniu 04 grudnia 2018 roku o godz. 13                              Czad i ogień!                                             Wybory do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku                              GAZETA GMINY DOMASZOWICE - nr 5(10) 2018 wyd wrzesień                  Gospodarka odpadami komunalnymi (dodano harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2018 roku)             

Dziś jest: środa, 12-12-2018
Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

Tydzień na Sportowo

Gminny Związek Ludowe Kluby Sportowe w Domaszowicach w dniach 23-27 lipca 2012 r. na Ośrodku Sportu i Rekreacji w Domaszowicach przeprowadził dla dzieci i młodzieży z terenu  gminy  Domaszowice spotkania plenerowe pn. „Tydzień na sportowo”. Podczas spotkań odbyły się  zajęcia sportowe – gry i zabawy, konkursy, quizy i zagadki. Ponadto organizatorzy przeprowadzili pogadanki na temat szkodliwości stosowania używek i środków odurzających oraz zachęcali dzieci i młodzież do prowadzenia zdrowego stylu życia. W każdym dniu wszyscy uczestnicy mieli zapewniony posiłek, słodycze oraz napoje.  Najbardziej aktywni uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego ufundowanego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Domaszowicach.

W ostatnim dniu sportowego tygodnia został zorganizowany wyjazd nad zalew do Starego Olesna, który był największą atrakcją tych spotkań. Organizatorzy składają podziękowania Wójtowi Gminy Domaszowice – Zenonowi Kotarskiemu za nieodpłatne  udostępnienie autobusu oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za ufundowanie nagród. Ponadto dziękują  Halinie Nieśpiałowskiej, Marcie Fic, Czesławowi Grabowskiemu oraz Edwardowi Uramowi za pomoc w zorganizowaniu „Tygodnia na sportowo”.