Gospodarka odpadami komunalnymi (dodano harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2018 roku)       Informacje o jakości powietrza     GAZETA GMINY DOMASZOWICE - nr 5 już dostępny     Spotkanie dot. ewaluacji wewnętrznej LSR w formie warsztatów refleksyjnych oraz Spotkanie informacyjno-promocyjno-integracyjne

Dziś jest: niedziela, 18-02-2018
Imieniny Konstancji, Krystiana, Sylwany

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

Festyn rodzinny "Mama, tata i ja"

W niedzielę, 15 lipca 2012 r., na boisku szkolnym w Strzelcach, po raz kolejny odbył się festyn pod hasłem „Mama, Tata i Ja”. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Strzelce, przy współpracy Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzelcach oraz Rady Sołeckiej. Organizatorzy, jak zawsze zagwarantowali wszystkim przybyłym świetną zabawę i okazję do miłego spędzenia czasu. Podczas festynu można było korzystać z wielu atrakcji, takich jak: jazda konna, dmuchany zamek i trampolina. Milusińscy brali też udział w licznych konkursach i zabawach, zdobywając przy tym atrakcyjne nagrody.

Prawdziwą frajdę sprawiła zarówno dzieciom, jak i dorosłym obecność motocyklistów z Namysłowskiego Stowarzyszenia Motocyklistów. Można było bowiem nie tylko podziwiać piękne  motory, ale również spróbować przejażdżki na nich, co niektórych śmiałków przyprawiło o drżenie kolan. Ponadto w trakcie trwania całej imprezy odbył się towarzyski mecz piłki nożnej, z proboszczem Parafii Strzelce - Andrzejem Paliszkiem-Saładygą w roli bramkarza. Po meczu można było obejrzeć pokazy strażackie i podziwiać umiejętności dzielnych strażaków z OSP Strzelce. Wszyscy smakosze mogli też znaleźć coś dla siebie, kosztując domowych wypieków, specjałów z grilla, kawy czy herbaty. Wieczorem w Wiejskim Centrum Kultury w Strzelcach odbyła się zabawa taneczna kończąca ten pełen wrażeń dzień. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach i organizacji imprezy i zapraszają już  teraz do wspólnej zabawy w przyszłym roku.