Herb

AGRO SHOW 2022: 23-25 września, Bednary k. Poznania

agroshow.jpeg
 

Szanowni Państwo,

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych już po raz dwudziesty trzeci organizuje Międzynarodową Wystawę Rolniczą AGRO SHOW.

Tegoroczna wystawa odbędzie się w dniach 23-25 września, tradycyjnie na terenie byłego lotniska w Bednarach k/ Poznania w gminie Pobiedziska, w województwie wielkopolskim. 

 

Dofinansowanie do przyjazdu zorganizowanej grupy rolników.

Organizatorem przyjazdu może być każdy podmiot.

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych jak co roku przyznaje dofinansowanie do przyjazdu zorganizowanej grupy osób na wystawę AGRO SHOW.

Dopłata następuje do każdego zgłoszonego autokaru. O jej wysokości decyduje miejsce wyjazdu – wg tabeli załączonej poniżej. Za miejsce wyjazdu grupy uznawana jest siedziba organizatora (powiat).

UWAGA!!! – dofinansowanie dla szkół możliwe jest wyłącznie w piątek tj. 23.09.2022.

Rejestracja grup za pośrednictwem formularza online możliwa będzie do 11 września br. Po tym terminie nadal można zarejestrować grupę, ale tylko w Biurze Wystawy w trakcie trwania wystawy AGRO SHOW.

Po 11 września br. zostanie do Państwa przesłana mailem wypełniona karta zgłoszenia. Przyjeżdżając na wystawę proszę zabrać: kartę zgłoszenia, listy uczestników. Listy uczestników dostępne są poniżej, proszę je wydrukować i uzupełnić.
Na parkingu otrzymają Państwo kwit od parkingowego. Ze wszystkimi dokumentami należy udać się do Biura Wystawy.

UWAGA!!! W tym roku wstęp na wystawę jest płatny. Aby nie stać w kolejce przed wejściem na wystawę, prosimy zadbać o to, by uczestnicy wyjazdu kupili wcześniej bilety przez Internet.

BILETY NA WYSTAWĘ MOŻNA KUPIĆ TUTAJ.

 

 

WAŻNA INFORMACJA Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na teren wystawy dowolnego dnia. 

 

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie.  Postrzegana jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. Organizatorem wystawy jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

AGRO SHOW 2022 bilety

  • Bilet ulgowy przysługuje młodzieży szkolnej oraz studentów w wieku do 26 lat.
  • Wstęp dla osób w wieku do 15 lat jest bezpłatny.

AGRO SHOW 2022: 23-25 września, Bednary k. Poznania

AGRO SHOW to również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu rolnicy przybywający na AGRO SHOW podczas 3 dni wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą.

Dlaczego warto?

Wystawa na stałe wpisała się do kalendarza wystaw rolniczych i co roku gromadzi wszystkie czołowe krajowe i światowe marki maszyn i urządzeń rolniczych.

 

Każdego roku na wystawie prezentuje się kilkaset firm z szeroko pojętej branży rolniczej. Każdy kto liczy się w branży i chce spotkać się ze swoimi klientami obecny jest na AGRO SHOW. Wystawcami są krajowi producenci maszyn rolniczych, a także przedstawicielstwa wszystkich czołowych światowych marek maszynowych. To wystawa także dla producentów nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firm z sektora finansowego, producentów wyposażenia budynków inwentarskich i innych branż związanych z rolnictwem.

×

×

Przejdź do góry