Herb

Projekt "Angielska Kuźnia Talentów"

W imieniu Centrum Szkoleniowego Masterlang chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w projekcie UE „Angielska Kuźnia Talentów” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego. Jest to projekt skierowany przede wszystkim dla pełnoletnich maturzystów, w ramach którego mają oni możliwość wzięcia udziału w 120-godzinnym kursie języka angielskiego przygotowującym do egzaminu dojrzałości, ale też dla osób dorosłych ze średnim wykształceniem. Warunkiem udziału w projekcie jest uzbieranie grupy liczącej min. 12 osób.
Zajęcia planowo odbywałyby się w okresie od września do grudnia. Zapewnione zostaną materiały niezbędne do przeprowadzenia zajęć, w tym zestawy lektorskie. Zajęcia odbywać się mogą jedynie w formie stacjonarnej.

Kurs obejmuje:

  • przygotowanie do części pisemnej i ustnej egzaminu na poziomie podstawowym lub rozszerzonym
  • pracę z arkuszami egzaminacyjnymi
  • próbny egzamin
  • końcowy egzamin zewnętrzny TGLS (The Global Language System) oraz certyfikat potwierdzający kompetencje uczestnika do posługiwania się językiem na danym poziomie.

 

            Wymagania jakie muszą spełnić uczniowie, aby zakwalifikować się do projektu to: pełnoletność oraz zamieszkanie na terenach słabo zaludnionych w woj. opolskim. W praktyce to wygląda tak, że to wszystkie tereny oprócz miast: Opole, Krapkowice, Zdzieszowice, Prudnik, Zawadzkie, Kędzierzyn- Koźle oraz Kluczbork). Minimalna liczba osób w grupie, jaka powinna się uzbierać to 12 osób.

 

            Wymagania dla osób dorosłych, które chcą podnieść kompetencję to: średnie wykształcenie oraz zamieszkanie na terenach słabo zaludnionych w woj. opolskim. W praktyce to wygląda tak, że to wszystkie tereny oprócz miast: Opole, Krapkowice, Zdzieszowice, Prudnik, Zawadzkie, Kędzierzyn- Koźle oraz Kluczbork). Minimalna liczba osób w grupie, jaka powinna się uzbierać to 12 osób.

 

            Niniejszy kurs jest w 85 % dofinansowany z Unii Europejskiej; 15 % to wkład własny ucznia/uczestnika i wynosi on dokładnie 206 zł (1,72 zł za godzinę kursu), w kwocie kursu zawarte są też podręczniki oraz egzamin TGLS.

 

W załączniku znajdują się dokumenty zgłoszeniowe- formularz zgłoszeniowy oraz test poziomujący z języka angielskiego. Wypełniony i podpisany komplet dokumentów zgłoszeniowych należy wysłać pocztą tradycyjną na adres:


Centrum Szkoleniowe MASTERLANG
ul. Jana Kasprowicza 3/5,
31-523 Kraków.

 

PDF03_test-językowy_Masterlang_2018.pdf (1 012,71KB)
PDFformularz_zgłoszeniowy_MASTERLANG_AKT.pdf (259,11KB)
 

×

×

Przejdź do góry