Zawiadomienie o zwołaniu VIII Sesji Rady Gminy Domaszowice w dniu 13 września 2019 roku o godz. 13.00           W Urzędzie Gminy Domaszowice pok. nr 10 przyjmowane są wnioski dotyczące suszy w uprawach rolnych          Apel do rolników o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas żniw          NASZA GMINA Informator Samorządowy Gminy Domaszowice - nr 2 2019 wyd IV-VI        Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy         Gospodarka odpadami komunalnymi (zaktualizowano Harmonogram odbioru odpadów w 2019 roku)

Dziś jest: sobota, 21-09-2019
Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

Wieści z Publicznego Przedszkola w Domaszowicach

Zakończenie roku

Dnia 6 czerwca 2012 r. odbyło się  uroczyste pożegnanie dzieci sześcioletnich. Dzieci na pożegnanie tańczyły, śpiewały piosenki oraz recytowały wiersze. Po części artystycznej  miały słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Sześciolatkom wręczone zostały dyplomy i pamiątki w postaci książek. Na  pożegnaniu starszaków obecny był   Wójt Gminy - Zenon Kotarski, który życzył dzieciom i ich rodzicom powodzenia w szkole, cierpliwości i wytrwałości.

tn_Wieści z Publicznego Przedszkola w Domaszowicach   -Zakończenie roku .jpeg

***

Wycieczka do JuraParku w  Krasiejowie

Dnia 20 czerwca 2012 r. przedszkolaki z Domaszowic wraz z rodzicami i nauczycielkami wyruszyły na super wycieczkę do JuraParku w  Krasiejowie. Obejrzały tam modele wielkich prehistorycznych dinozaurów. Bawiły się na placu zabaw i w parku rozrywki. Były także w oceanarium, po którym wrażenia nie opuszczały dzieci przez całą drogę do domu. Zadowolone były też z pobytu na plaży.  Po cały dniu niesamowitych atrakcji wróciły do domu  zmęczone, ale zadowolone i pełne wrażeń.

tn_Wieści z Publicznego Przedszkola w Domaszowicach   - Wycieczka do JuraParku w KrasiejowieJPG.jpeg

 ***

Teatrzyk z Eko Studia w Opolu

Dnia 4 czerwca 2012 r. do przedszkola  przyjechali aktorzy z Teatru Eko Studio z przedstawieniem pt.: „Kabarecik, czyli lokomotywa”. Podczas przedstawienia dzieci mogły wysłuchać pięknych wierszy polskiego pisarza – Juliana Tuwima. Dzieci wspaniale się bawiły przy skeczach, konkursach i wspólnym śpiewaniu z aktorami. W przerwach pomiędzy wierszami aktorzy zorganizowali pogadankę z przedszkolakami, na temat ekologicznego wykorzystania energii cieplnej.

***

Cyrk Adonis

W dniu 11 czerwca 2012 r. do przedszkola przybył Cyrk Adonis. Przedszkolaki były zachwycone występami i żartami klauna oraz pokazem magicznych sztuczek. Dziewczynkom i chłopcom najbardziej podobały  się zwierzątka: króliczek, świnki morskie i gołębie. Dzieci  bawiły się wyśmienicie, brały udział w różnych  konkursach i  sztuczkach magicznych.

tn_Cyrk Adonis.jpeg