Herb

GMINA DOMASZOWICE OTRZYMA 212 700,00 ZŁ NA ZAKUP SPRZĘTU ...

GMINA DOMASZOWICE OTRZYMA 212 700,00 ZŁ NA ZAKUP SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO W RAMACH PROGRAMU „GRANTY PPGR – WSPARCIE DZIECI I WNUKÓW BYŁYCH PRACOWNIKÓW PGR W ROZWOJU CYFROWYM”

Gmina Domaszowice otrzyma 212 700,00 złotych pochodzących z funduszy europejskich w ramach programu „Granty PPGR – Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym”. Dofinansowanie stanowi 100 % wnioskowanej kwoty.

W ramach grantu 87 dzieci z terenu naszej gminy otrzyma sprzęt komputerowy – laptopy, komputery bądź tablety wraz z niezbędnym oprogramowaniem i akcesoriami.

Aktualnie Gmina Domaszowice czeka na podpisanie stosownej umowy, która umożliwi zakup komputerów. Po podpisaniu umowy w terminie do 40 dni roboczych,
Gmina Domaszowice powinna otrzymać przyznane środki. Zgodnie z założeniami konkursu, Gmina będzie miała 10 miesięcy od dnia podpisania umowy na realizację projektu.
Zadaniem Gminy Domaszowice będzie ogłoszenie przetargu na zakup sprzętu komputerowego zgodnie z ustawą o Zamówieniach Publicznych, wyłonienie wykonawcy i przekazanie sprzętu do wnioskodawców.

Granty na laptopy.jpeg

 

 

 

 

 

 

 

×

×

Przejdź do góry