Herb

Festyn Rodzinny w Domaszowicach

Dnia 2 czerwca br. na Ośrodku Sportu i Rekreacji w Domaszowicach odbył się Festyn Rodzinny, który był okazją do świętowania  Dnia Dziecka.  Na uroczystość przybyli: Wójt Gminy – Zenon Kotarski, Przewodniczący Rady Gminy – Jan Nowak, Skarbnik Gminy – Ewelina Moniuszko-Czuczwara, Przewodnicząca Rady Rodziców Zespołu Gimnazjalno-Szkolnego w Domaszowicach – Małgorzata Sarnicka,  proboszcz parafii Włochy – ks. Tadeusz Strugała, Dyrektor Zespołu Gimnazjalno-Szkolnego w Domaszowicach  – Bożena Hendrysiak, Wicedyrektor Zespołu Gimnazjalno- Szkolnego  w Domaszowicach – Albina Kotarska, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Polkowskiem – Elżbieta Idzi, Dyrektor Publicznego Przedszkola w Domaszowicach – Wioleta Piłyp,  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Strzelcach – Władysław Krzempek oraz dzieci z rodzicami, nauczyciele i mieszkańcy Gminy. Organizatorami festynu byli: Urząd Gminy Domaszowice, Zespół Gimnazjalno-Szkolny w Domaszowicach oraz Szkoła Podstawowa w Polkowskiem.

tn_festyn rodzinny w Domaszowicach1.jpeg

Podczas festynu zapewniono wiele  atrakcji dla dzieci  m.in.: zabawy, konkursy dla dzieci i dorosłych, dmuchaną zjeżdżalnię, jazdę na gokardach, stoiska gastronomiczne. Było również ciasto, kawa i herbata, grochówka, cukierki i lody. Wszystkie dzieci i młodzież szkolna mogły z wszystkich atrakcji korzystać bezpłatnie.

tn_festyn rodzinny w Domaszowicach.jpeg 

tn_festyn rodzinny w Domaszowicach3.jpeg

Dodatkową  atrakcją festynu była część artystyczna wykonana przez dzieci i młodzież ze szkół z terenu Gminy oraz mecz piłki nożnej, który rozegrali ojcowie kontra uczniowie. Uwieńczeniem wspaniałego dnia był występ zespołu Big Band ze Szkoły Muzycznej z Namysłowa. Uczestnicy festynu do późnych godzin wieczornych mogli uczestniczyć w zabawie tanecznej z udziałem zespołu DUET.

Wszystkie dzieci dziękują organizatorom festynu, a w szczególności Wójtowi Gminy Zenonowi Kotarskiemu.

 

×

×

Przejdź do góry