Herb

Rozkład jazdy autobusów w dniu 11 września 2021 r. (sobota) w dniu dożynek gminnych

Z dowozu mogą skorzystać uczniowie szkoły i przedszkola
oraz mieszkańcy gminy Domaszowice

 

PDFDOWOZY 11 WRZEŚNIA dożynki.pdf

DOWÓZ W DNIU 11 WRZEŚNIA 2021 R. (DOŻYNKI GMINNE)

AUTOBUS 1

odjazd

12.30 Zofijówka

12.32 Zofijówka Pod Lasem

12.35 Nowa Wieś

12.37 Wielołęka Skrzyżowanie

12.41 Nowa Wieś Piekło

12.44 Wielołęka PKP

12.48 Domaszowice parking przy restauracji

12.58 Gręboszów II

12.59 Gręboszów I

13.00 Gręboszów Droga Krajowa 42

13.04 Zalesie

13.18 Siemysłów

13.20 Wygoda

   13.25 Domaszowice parking przy restauracji

AUTOBUS 2

odjazd

12.50 Dziedzice

12.53 Włochy

12.55 Polkowskie Wieś

12.56 Polkowskie

12.58 Woskowice Górne

13.00 Świbne

13.12 Strzelce PGR

13.15 Strzelce Straż Pożarna

13.18 Strzelce Szerzyna

13.20 Strzelce Mleczarnia

13.25 Domaszowice parking przy restauracji

 

 

ODWÓZ W DNIU 11 WRZEŚNIA 2021 R.
(DOŻYNKI GMINNE)

AUTOBUS 1

 

odjazd

17.05 Domaszowice (przystanek przy Biedronce)

17.09 Wygoda

17.10 Siemysłów

17.14 Domaszowice (przystanek przy Biedronce)

17.20 Zalesie

17.25 Gręboszów Droga Krajowa 42

17.27 Gręboszów I

17.28 Gręboszów II

17.38 Domaszowice (przystanek przy Biedronce)

17.44 Wielołęka PKP

17.47 Nowa Wieś Piekło

17.50 Wielołęka Skrzyżowanie

17.54 Nowa Wieś

17.56 Zofijówka Pod Lasem

17.59 Zofijówka

AUTOBUS 2

 

odjazd

17.05 Domaszowice (przystanek przy Biedronce)

17.14 Dziedzice

17.17 Włochy

17.19 Polkowskie Wieś

17.20 Polkowskie

17.22 Woskowice Górne

17.24 Świbne

17.28 Strzelce Mleczarnia

17.31 Strzelce Szerzyna

17.34 Strzelce Straż Pożarna

17.37 Strzelce PGR

 

 

 

×

×

Prev