Herb

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021

 Grafika przedstawia obrazek wakacyjny na których Wójt Gminy Domaszowice składa życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego Uczniom, Dyrektorom, Nauczycielom, Pracownikom Oświaty w Gminie Domaszowice.

Drodzy Uczniowie,

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty
w Gminie Domaszowice

            Zakończenie roku szkolnego to jedna z najbardziej oczekiwanych chwil dla każdego z Was. Macie za sobą wiele miesięcy wytężonej pracy. Był to kolejny trudny rok, w którym trzeba było stawić czoła różnym przeszkodom i wyzwaniom związanym z nauczaniem zdalnym.

            Koniec roku szkolnego jest okazją, by Wszystkim Państwu podziękować za rzetelność, wytrwałość, za zaangażowanie, solidną i sumienną pracę.

            Wam Drodzy Rodzice, dziękuję za współpracę ze szkołą dla dobra Waszych dzieci, za Wasze zaangażowanie w ich rozwój, a także za trud włożony w domową edukację.

            Uczniom gratuluję osiągniętych wyników w nauce i w sporcie oraz nabycia nowych kompetencji i umiejętności.

            Z okazji rozpoczynających się wakacji życzę wszystkim zdrowia, by upragniony wypoczynek był bezpieczny, radosny, spokojny, ale też pełen niezapomnianych przygód i wrażeń. Życzę szczęśliwego powrotu do szkoły, miejmy nadzieję, że już w normalnej, a nie „zdalnej” rzeczywistości.

 Wójt Gminy Domaszowice - Urszula Medyk

×

×

Przejdź do góry