Herb

Przebudowa dróg wewnętrznych na Osiedlu Klonowym w Domaszowicach


DPR_Tablica_RFIL 500000.jpeg

 

W II naborze wniosków w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych o uzyskanie środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 dla gmin z przeznaczeniem na inwestycje realizowane w miejscowościach, w których funkcjonowały zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwa gospodarki rolnej Gmina Domaszowice otrzymała wsparcie na Budowę dróg gminnych o nawierzchni asfaltowej na osiedlu Klonowym w Domaszowicach oraz utwardzenie terenu przy drogach.

  • Dofinansowanie: 500 000 zł
  • Całkowita wartość inwestycji: 1 200 000 zł

znaki_rfil.jpeg
 
W dniu 18 sierpnia 2022 r. została podpisana umowa na realizację zadania pn.: „Przebudowa dróg wewnętrznych na Osiedlu Klonowych w Domaszowicach". Zadanie jest dofinansowane ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych – Fundusz Przeciwdziałania COVID-19, w tym z przeznaczeniem na inwestycje realizowane w miejscowościach, w których funkcjonowały zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwa gospodarki rolnej.
Prace budowlane rozpoczną się w tym miesiącu i zostaną zakończone jeszcze w tym roku. Mieszkańców Osiedla Klonowego prosimy o wyrozumiałość podczas trwania prac budowlanych.
 
osiedle klonowe.jpeg

znaki_rfil.jpeg
 
Na Osiedlu Klonowym w Domaszowicach wybudowane zostały drogi gminne o nawierzchni asfaltowej, miejsca utwardzone przy drodze, które służą mieszkańcom jako miejsca postojowe, a także wykonano niezbędne odwodnienie dróg wewnętrznych. Zadanie to było odpowiedzią na zapotrzebowanie mieszkańców, którzy od wielu lat wnioskowali o budowę dróg, które w bezpieczny sposób pozwolą poruszać się po osiedlu.
 
Gmina Domaszowice na zadanie „Przebudowa dróg wewnętrznych na Osiedlu Klonowym w Domaszowicach” otrzymała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, Funduszu Przeciwdziałania COVID-19, w tym dla gmin z przeznaczeniem na inwestycje realizowane w miejscowościach, w których funkcjonowały zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwa gospodarki rolnej. Wartość inwestycji 1 501 698,80 zł, w tym dofinansowanie 1 229 965,80 zł.
 

ok 1.jpeg

ok 2.jpeg

ok 3.jpeg

ok 4.jpeg

ok 5.jpeg

ok 6.jpeg

ok 7.jpeg

ok 8.jpeg

ok 9.jpeg

ok 11.jpeg

ok 12.jpeg

ok 13.jpeg

ok 14.jpeg

ok 15.jpeg

ok 16.jpeg

ok 19.jpeg

ok 20.jpeg

ok 21.jpeg

ok 22.jpeg

ok 10.jpeg


herb.jpeg


×

×

Przejdź do góry