Herb

Nabór uczestników projektu „Ekologia na co dzień”

ologowanie-1 wersja mini.jpeg

Projekt pn. „Ekologia na co dzień” jest realizowany w ramach projektu grantowego pod nazwą akcje edukacyjne i integracyjne, nr naboru 12/2019/G, ogłoszony przez Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Projekt polega na organizacji kursu szycia i wykroju w ramach którego zostaną wykonane torby ekologiczne oraz woreczki wielorazowe na pieczywo, warzywa oraz owoce, które zostaną rozdane podczas imprezy edukacyjno-integracyjnej dot. ochrony środowiska.

Mieszkańców obszaru LGD Stobrawski Zielony Szlak, zainteresowanych udziałem w projekcie, w terminie od 26.05.2021r. do 04.06.2021r. zapraszany do składania formularzy zgłoszeniowych drogą mailową na adres lub osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Sołectwo Fałkowice.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://gminapokoj.pl/5374/nabor-uczestnikow-projektu-ekologia-na-co-dzien.html

×

×

Przejdź do góry