Herb

Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo – rusza kampania informacyjno-edukacyjna dla klientów ZUS

Coraz więcej osób pobiera świadczenia na konto bankowe. Jednak część klientów w dalszym ciągu decyduje, aby wypłaty z ZUS otrzymywać w gotówce. Jak wskazują badania przeprowadzone przez ZUS wśród tych osób, taka decyzja wynika w dużej mierze z braku wiedzy o tym jak korzystać z rachunku bankowego, a szczególnie z bankowości elektronicznej.

 

Dzięki kampanii „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo” chcemy upowszechnić wśród seniorów wiedzę na temat  korzyści, jakie daje konto w banku i jak bezpiecznie z niego korzystać.

 

Chcemy, aby nasi klienci swobodnie i bez lęku korzystali z rachunków bankowych. Dysponowali swoimi pieniędzmi, nie narażając się na kradzież, oszustwa czy inne niebezpieczeństwa. Pobierali na konto swoje świadczenia, płacili  rachunki oraz robili  zakupy on-line. Wychodząc do sklepu czy apteki używali karty płatniczej. Bo rachunek bankowy jest bezpieczny i wygodny, a otrzymywanie świadczeń z ZUS na konto w banku pozwala na bezpieczny dostęp do nich, co jest szczególnie ważne w czasie pandemii.

 

Korzystaj z rachunku bankowego, otrzymuj świadczenia na konto i bądź bezpieczny!

 

W trakcie kampanii „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo” chcemy pokazać  naszym klientom, że korzystanie z konta bankowego i bankowości elektronicznej jest łatwe. Nasi klienci dowiedzą się:

•             jakie korzyści daje posiadanie konta w banku,

•             jak założyć konto bankowe,

•             jak zmienić sposób wypłaty świadczeń w ZUS, 

•             o czym muszą pamiętać, gdy korzystają z konta bankowego przez Internet.

 

Informacje te zapewnią seniorom bezpieczeństwo w świecie, w którym trudno obejść się bez Internetu. Umiejętność korzystania z Internetu, bankowości elektronicznej i usług online ułatwia załatwianie codziennych spraw. Przez Internet można załatwić sprawy w urzędach, robić zakupy, płacić rachunki czy kontaktować się z najbliższymi.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.zus.pl
Możesz do nas zadzwonić: 22 560 16 00
Możesz spotkać się z nami przez Internet. Sprawdź jak – na stronie: www.zus.pl/e-wizyta
Możesz zarezerwować wizytę w naszej placówce: www.zus.pl/o-zus/kontakt/zarezerwuj-wizytę

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej kampanii „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”.

ubankowienie grafika.png

PDFulotka Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo_WCAG.PDF (171,91KB)

×

×

Przejdź do góry