Herb

Harmonogram rozkładu jazdy autobusów szkolnych i przedszkola od dnia 01.09.2020 r.

Dowozy w najbliższych dniach mogą ulec zmianie, o czym będziemy informować.

 

ROZKŁAD JAZDY

dowozy

7:50 – Strzelce PGR

7:53 – Strzelce Straż Pożarna

7:54 – Strzelce Szerzyna

7:56 – Strzelce Mleczarnia

7:58 – Domaszowice Szkoła

8:00 – Domaszowice Przedszkole

 

7:20 – Woskowice Górne

7:22 – Świbne

7:24 – Polkowskie

7:25 – Polkowskie Wieś

7:27 – Włochy (obok OSP)

7:28 – Włochy (obok świetlicy wiejskiej)

7:30 – Dziedzice

7:35 – Domaszowice Przedszkole

7:40 – Domaszowice Szkoła

 

7:45 – Sułoszów

7:51 –  Gręboszów II

7:52 – Gręboszów I

7:58 – Zalesie PGR

7:59 – Zalesie

8:03 – Domaszowice Szkoła

8:05 – Domaszowice Przedszkole

 

7:22 – Siemysłów

7:24 – Wygoda

7:28 – Domaszowice Przedszkole

7:30 – Domaszowice Szkoła

 

6:55 – Zofijówka

6:57 – Zofijówka Pod Lasem

7:00 – Nowa Wieś

7:03 – Wielołęka Skrzyżowanie

7:06 – Nowa Wieś Piekiełko

7:09 – Wielołęka PKS

7:13 – Domaszowice Szkoła

7:15 – Domaszowice Przedszkole

 

 

ROZKŁAD JAZDY

odwozy

I odwóz (od poniedziałku do piątku)

13.47 - odjazd spod Szkoły Podstawowej w Domaszowicach (Dziedzice, Włochy, Polkowskie, Świbne, Woskowice Górne)

13.47 – odjazd spod Szkoły Podstawowej w Domaszowicach (Zalesie, Gręboszów, Sułoszów)

14.20 -odjazd spod Szkoły Podstawowej w Domaszowicach (Siemysłów, Wygoda)

14.23 - odjazd spod Szkoły Podstawowej w Domaszowicach (Strzelce, Szerzyna)

14.35 - odjazd spod Szkoły Podstawowej w Domaszowicach (Wielołęka, Nowa Wieś, Zofijówka)

 

II odwóz (środy, piątki)

15.37 - odjazd spod Szkoły Podstawowej w Domaszowicach (Dziedzice, Włochy, Polkowskie, Świbne, Woskowice Górne)

15.37 - odjazd spod Szkoły Podstawowej w Domaszowicach (Zalesie, Gręboszów, Sułoszów)

15.10 - odjazd spod Szkoły Podstawowej w Domaszowicach (Siemysłów, Wygoda)

15.25- odjazd spod Szkoły Podstawowej w Domaszowicach (Wielołęka, Nowa Wieś, Zofijówka)

16.13 - odjazd spod Szkoły Podstawowej w Domaszowicach (Strzelce, Szerzyna)

 

II odwóz (poniedziałki, wtorki, czwartki)

16.27 - odjazd spod Szkoły Podstawowej w Domaszowicach (Dziedzice, Włochy, Polkowskie, Świbne, Woskowice Górne)

16.27 - odjazd spod Szkoły Podstawowej w Domaszowicach (Zalesie, Gręboszów, Sułoszów)

17.00 - odjazd spod Szkoły Podstawowej w Domaszowicach (Siemysłów, Wygoda)

17.03 - odjazd spod Szkoły Podstawowej w Domaszowicach (Strzelce, Szerzyna)

17.15 - odjazd spod Szkoły Podstawowej w Domaszowicach (Wielołęka, Nowa Wieś, Zofijówka)

 

 

×

×

Prev