Zawiadomienie o zwołaniu VIII Sesji Rady Gminy Domaszowice w dniu 13 września 2019 roku o godz. 13.00           W Urzędzie Gminy Domaszowice pok. nr 10 przyjmowane są wnioski dotyczące suszy w uprawach rolnych          Apel do rolników o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas żniw          NASZA GMINA Informator Samorządowy Gminy Domaszowice - nr 2 2019 wyd IV-VI        Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy         Gospodarka odpadami komunalnymi (zaktualizowano Harmonogram odbioru odpadów w 2019 roku)

Dziś jest: sobota, 21-09-2019
Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

Złote Gody

       W dniu 12.07.2019 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Domaszowicach odbyło się uroczyste wręczenie medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Odznaczenia parom obchodzącym złote gody nadał Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej. Jubilatom wręczono również list gratulacyjny.

       Pamiątkowe wyróżnienia „ Za długoletnie pożycie małżeńskie” wręczyła dostojnym żonom i mężom, Wójt Gminy Domaszowice - Urszula Medyk, Zastępca Wójta - Anna Bodzioch, Zastępca Urzędu Stanu Cywilnego - Ireneusz Żyła oraz Przewodniczący Rady Gminy - Adam Adamski. Zgodnie z przyjętym zwyczajem, nie zabrakło serdecznych gratulacji i toastu lampką wina.

      W tym pięknym dniu, jakim jest 50. Rocznica Waszego Ślubu, życzymy Wszystkim Jubilatom wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków oraz doczekania w zdrowiu i dostatku Dębowych Godów.

Wójt Gminy – Urszula Medyk

Zastępca Wójta – Anna Bodzioch

Przewodniczący Rady Gminy – Adam Adamski