Herb

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego

 
Podziękowania i życzenia 
z okazji
zakończenia roku szkolnego 2018/2019

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019 składamy serdeczne podziękowania dyrektorom  placówek oświatowych, gronu pedagogicznemu  za rzetelną, wytrwałą i sumienną pracę, za odkrywanie i rozwijanie pasji uczniów, za serce i zaangażowanie.
Pracownikom administracji i obsługi dziękujemy za działania ukierunkowane na podnoszenie jakości pracy szkół i przedszkola.
Po miesiącach ciężkiej wytężonej pracy życzymy Państwu odpoczynku, miłych i niezapomnianych wrażeń, które pozwolą nabrać sił do podejmowania nowych wyzwań.
Słowa podziękowania i życzenia kierujemy również do Rodziców, którzy wspierają działania placówek oświatowych działających na terenie naszej Gminy, służą radą i pomocą. 
Wszystkim Dzieciom i Młodzieży, Pracownikom, Rodzicom i Przyjaciołom placówek oświatowych Gminy Domaszowice życzymy udanych wakacji.
Spędzajcie czas bezpiecznie, w otoczeniu przyjaznych, uśmiechniętych ludzi. Niech Wasze podróże sprzyjają poznawaniu nowych urokliwych miejsc i wzbogacą Wasze życie w nowe bezcenne doświadczenia.  

Wójt Gminy Domaszowice – Urszula Medyk
    Zastępca Wójta Gminy – Anna Bodzioch
Przewodniczący Rady Gminy – Adam Adamski

×

×

Przejdź do góry