Zawiadomienie o zwołaniu VIII Sesji Rady Gminy Domaszowice w dniu 13 września 2019 roku o godz. 13.00           W Urzędzie Gminy Domaszowice pok. nr 10 przyjmowane są wnioski dotyczące suszy w uprawach rolnych          Apel do rolników o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas żniw          NASZA GMINA Informator Samorządowy Gminy Domaszowice - nr 2 2019 wyd IV-VI        Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy         Gospodarka odpadami komunalnymi (zaktualizowano Harmonogram odbioru odpadów w 2019 roku)

Dziś jest: sobota, 21-09-2019
Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

Konkurs KRUS rostrzygnięty

Dziś 07.06.2019 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Celem konkursu było promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego, a także popularyzacja Wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat, wskazującego na prace szczególnie zagrażające bezpieczeństwu najmłodszych mieszkańców wsi. Tegoroczne hasła konkursowe: „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje” oraz "Bezpieczne gospodarstwo rolne" ma zwrócić uwagę na sposoby zapobiegania wypadkom, związanym z obecnością w gospodarstwach rolnych maszyn i urządzeń rolniczych.

Na etapie powiatu wyróżnione zostało gospodarstwo rolne Państwa Natalii i Marcina Fyk ze Strzelec a wśród dzieci nagrodzono za przepiękną pracę Wiktorię Oleś z Włoch, która reprezentowała Szkołę Podstawową w Polkowskiem.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Konkurs KRUS1.jpeg

Konkurs KRUS2.jpeg

Konkurs KRUS3.jpeg

Konkurs KRUS4.jpeg

Konkurs KRUS5.jpeg

Konkurs KRUS6.jpeg