INFORMACJA! Godziny otwarcia Urzędu w dniach 13-14 sierpnia 2018 r.                            GAZETA GMINY DOMASZOWICE - nr 3(8) 2018 wyd maj-czerwiec                  Gospodarka odpadami komunalnymi (dodano harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2018 roku)             

Dziś jest: poniedziałek, 20-08-2018
Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

Kursy autobusowe 10-31.08.2018 r.

Gmina Domaszowice uruchomiła darmowe kursy autobusowe dla mieszkańców naszej gminy pozwalające dotrzeć im do Domaszowic (a następnie koleją do Namysłowa lub Kluczborka). Kursy są odpowiedzią na zaprzestanie świadczenia usług przez PKS Namysłów i będą się odbywały wedle poniższego rozkładu jazdy.

ROZKŁAD JAZDY - KURSY W KAŻDY PIĄTEK
w okresie 10.08.2018 r. – 31.08.2018 r.

 

Trasa 1
Siemysłów 7:00
Domaszowice 7:05 (MAX, PARKING BAR, PKP) 
POŁĄCZENIE KOLEJOWE DO WROCŁAWIA 7:20, DO KLUCZBORKA 7:59

 

Trasa 2
Domaszowice 7:05 (PKP) 
Zalesie 7:07
Strzelce 7:12 (PGR, ŚWIETLICA, SKRZYŻ. SZERZYNA, była MLECZARNIA)
Domaszowice – 7:20 (PKP, PARKING BAR, LECZNICA) 
POŁĄCZENIE KOLEJOWE DO KLUCZBORKA 7:59, DO WROCŁAWIA 8:28

 

Trasa 3
Domaszowice – 7:20 (LECZNICA)
Zofijówka - 7:25
Nowa Wieś - 7:27
Wielołęka - 7:30
Dziedzice - 7:33
Włochy - 7:35
Polkowskie - 7:38
Woskowice Górne - 7:42
Świbne - 7:45
Strzelce - 7:48 (SKRZYŻ. SZERZYNA, była MLECZARNIA)
Domaszowice – 8:00 (PKP, PARKING BAR) 
POŁĄCZENIE KOLEJOWE DO WROCŁAWIA 8:28

 

Trasa 4
Domaszowice – 14:10 (PKP, PARKING BAR, MAX) 
Siemysłów – 14:15
Domaszowice 14:20 (MAX, PARKING BAR, PKP)

 

Trasa 5
Domaszowice 14:20 (PKP)
Zalesie 14:22
Strzelce 14:28 (PGR, ŚWIETLICA, SKRZYŻ. SZERZYNA, była MLECZARNIA)
Domaszowice – 14:40 (PKP, PARKING BAR, LECZNICA)

 

Trasa 6
Domaszowice – 14:45 (LECZNICA)
Zofijówka - 14:50
Nowa Wieś - 14:52
Wielołęka - 14:55
Dziedzice - 14:58
Włochy - 15:00
Polkowskie - 15:03
Woskowice Górne - 15:10
Świbne – 15:12
Strzelce - 15:15

autobus.png