NASZA GMINA Informator Samorządowy Gminy Domaszowice - nr 1 2019 wyd I-III          IV Międzynarodowy Festiwal Tortów, Ciast i Ciasteczek - przypomnienie         Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy          Informacje o jakości powietrza          Gospodarka odpadami komunalnymi (zaktualizowano Harmonogram odbioru odpadów w 2019 roku)         Czad i ogień!

Dziś jest: czwartek, 18-04-2019
Imieniny Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

Kursy autobusowe 10-31.08.2018 r.

Gmina Domaszowice uruchomiła darmowe kursy autobusowe dla mieszkańców naszej gminy pozwalające dotrzeć im do Domaszowic (a następnie koleją do Namysłowa lub Kluczborka). Kursy są odpowiedzią na zaprzestanie świadczenia usług przez PKS Namysłów i będą się odbywały wedle poniższego rozkładu jazdy.

ROZKŁAD JAZDY - KURSY W KAŻDY PIĄTEK
w okresie 10.08.2018 r. – 31.08.2018 r.

 

Trasa 1
Siemysłów 7:00
Domaszowice 7:05 (MAX, PARKING BAR, PKP) 
POŁĄCZENIE KOLEJOWE DO WROCŁAWIA 7:20, DO KLUCZBORKA 7:59

 

Trasa 2
Domaszowice 7:05 (PKP) 
Zalesie 7:07
Strzelce 7:12 (PGR, ŚWIETLICA, SKRZYŻ. SZERZYNA, była MLECZARNIA)
Domaszowice – 7:20 (PKP, PARKING BAR, LECZNICA) 
POŁĄCZENIE KOLEJOWE DO KLUCZBORKA 7:59, DO WROCŁAWIA 8:28

 

Trasa 3
Domaszowice – 7:20 (LECZNICA)
Zofijówka - 7:25
Nowa Wieś - 7:27
Wielołęka - 7:30
Dziedzice - 7:33
Włochy - 7:35
Polkowskie - 7:38
Woskowice Górne - 7:42
Świbne - 7:45
Strzelce - 7:48 (SKRZYŻ. SZERZYNA, była MLECZARNIA)
Domaszowice – 8:00 (PKP, PARKING BAR) 
POŁĄCZENIE KOLEJOWE DO WROCŁAWIA 8:28

 

Trasa 4
Domaszowice – 14:10 (PKP, PARKING BAR, MAX) 
Siemysłów – 14:15
Domaszowice 14:20 (MAX, PARKING BAR, PKP)

 

Trasa 5
Domaszowice 14:20 (PKP)
Zalesie 14:22
Strzelce 14:28 (PGR, ŚWIETLICA, SKRZYŻ. SZERZYNA, była MLECZARNIA)
Domaszowice – 14:40 (PKP, PARKING BAR, LECZNICA)

 

Trasa 6
Domaszowice – 14:45 (LECZNICA)
Zofijówka - 14:50
Nowa Wieś - 14:52
Wielołęka - 14:55
Dziedzice - 14:58
Włochy - 15:00
Polkowskie - 15:03
Woskowice Górne - 15:10
Świbne – 15:12
Strzelce - 15:15

autobus.png