Herb

FESTYN SPORTOWO-REKREACYJNY WE WŁOCHACH ORAZ TURNIEJ IM. JANA SOBASA

W dniach 13-15 sierpnia 2016 r. we Włochach odbył się festyn sportowo-rekreacyjny zorganizowany przez Radę Sołecką, LZS Znicz Włochy, KGW Włochy i OSP Włochy. Celem imprezy była integracja mieszkańców. Impreza była otwarta dla wszystkich. Mieszkańcy mogli wspólnie całymi rodzinami i w gronie znajomych spędzić miło czas na świeżym powietrzu. Festyn rozpoczął się zabawą dla mieszkańców wsi i gminy.

Zdjęcie nr2 do art.Festyn sport-rekreacyjny we Włochach (Copy).jpeg

Drugi dzień rozpoczął się turniejem piłki siatkowej, a następnie Ochotnicza Straż Pożarna we Włochach i zaprzyjaźniona Ochotnicza Straż Pożarna w Szymonkowie zaprezentowały inscenizację wypadku samochodowego, odbył się pokaz gaszenia zapalonego pojazdu oraz wydobywanie z samochodu osoby poszkodowanej specjalistycznym sprzętem. Następną konkurencją był mecz towarzyski piłki nożnej między drużynami Polonia Wołczyn i Znicz Włochy, który zakończył się remisem. Po tych konkurencjach przeniesiono się na świetlicę wiejską, gdzie zaczęła się druga część zabawy integracyjnej mieszkańców wsi i gminy, która trwała do białego rana. W dniu 15.08.2016 r. została odprawiona Msza Święta Odpustowo-Dożynkowa, na której nastąpiło poświęcenie wieńców dożynkowych przyniesionych przez mieszkańców.

zdjęcie nr 3 do art.festyn sport-rekreacyjny we Włochach (Copy).jpeg

W sobotę 13.08.2016 r. w Gręboszowie odbył się I turniej im. Jana Sobasa. W turnieju wzięły udział 3 drużyny Burza Gręboszów, LZS Łączany, LZS Kłos Rychnów.

Zdjęcie nr 1 do art.I turniej J. Sobasa (Copy).jpeg

Podczas turnieju odbył się festyn dla mieszkańców i uczestników turnieju, był grill i zimne napoje i  oczywiście dla najmłodszych dmuchana zjeżdżalnia, lody od firmy „Nestle”. Pogoda dopisała wyśmienicie, na koniec odbyła się zabawa taneczna dla wszystkich. Dziękujemy Wójtowi Gminy Domaszowice za zasponsorowanie kiełbasek. Głównym sponsorem był Daniel Sobas syn śp. Jana Sobasa,  który ufundował puchary dla drużyn. Oczywiście 1 miejsce zdobyła Burza Gręboszów, 2 miejsce LZS Łączany, 3 miejsce LZS Kłos Rychnów. Dziękuję mieszkańcom Gręboszowa za pomoc i organizację, mam nadzieje że spotkamy się za rok na kolejnym turnieju.

Zdjęcie nr 2 do art.I turniej J. Sobasa (Copy).jpeg

Zdjęcie nr 3 do art. I turniej im. J. Sobasa (2) (Copy).jpeg

Zdjęcie nr 4 do art. I turniej .J. Sobasa (Copy).jpeg

×

×

Przejdź do góry