Herb

III Ogólnopolska Olimpiada Sportowo-Pożarnicza Strażaków OSP - 2015

Serdecznie zapraszamy druhny i druhów  na III Ogólnopolską Olimpiadę Sportowo-Pożarniczą Strażaków OSP, która odbędzie się w dniach 12 i 13 września 2015 roku w Szczawnicy - Jaworkach woj. małopolskie.

Na położonej w przepięknej górskiej scenerii Arenie Narciarskiej Jaworki – Homole, będą rywalizować pomiędzy sobą  zespoły OSP z całego kraju.                                                      

W ciągu dwóch dni, bez wcześniejszych eliminacji, 5-osobowe drużyny strażackie na arenie sportowej będą miały do pokonania różne przeszkody i zadania do zaliczenia.                    

Olimpiada OSP.jpeg

Klasyfikacja startujących drużyn jest z podziałem na druhów, druhny i zespoły mieszane tj. składające się z druhen i druhów.  W przypadku trudności ze skompletowaniem  przez daną jednostkę OSP pełnego składu, można zgłosić drużynę składającą się z zawodników z kilku jednostek OSP np. reprezentację miejscowości, gminy lub powiatu.                                              

Wiek uczestniczących w zawodach druhów i druhen od 18 lat wzwyż. Dopuszczamy do startu 2 zawodników  w drużynie z danej jednostki OSP w wieku od 16 lat.

Serdecznie zapraszamy strażaków i kibiców wraz z rodzinami na imprezę sportową, podczas której nie zabraknie sportowych  emocji, ale również świetnej zabawy oraz dodatkowych atrakcji.

Regulamin i Warunki Uczestnictwa Olimpiady wysyłamy drogą mailową.  Prosimy o kontakt  na e-mail:  tokbike1@op.pl

Organizatorzy

Info:   Osp-sport - Szczawnica - Organization | Facebook ,  zosprp.malopolska.pl                       

e-mail: ,  tel. 731 880 083 

                                                                                                          

galeria zdjęć z poprzednich edycji zawodów:

https://www.facebook.com/pages/Osp-sport/583798878334472

×

×

Przejdź do góry