Herb

PIKNIK RODZINNY WE WŁOCHACH

Dnia 30 sierpnia 2014 r. na terenie bazy sportowo-rekreacyjnej we Włochach odbył się piknik rodzinny z okazji zakończenia tegorocznych wakacji, zorganizowany przez Radę Sołecką miejscowości Włochy, Ludowy Zespół Sportowy „ZNICZ” Włochy oraz Ochotniczą Straż Pożarną we Włochach.

PIKNIK RODZINNY.jpeg

Była to pierwsza impreza na tym obiekcie po modernizacji, która odbyła się w ramach operacji pn. „Rozbudowa miejsca wypoczynku i rekreacji we Włochach”, współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach  działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

PIKNIK RODZINNY -to koniecznie.jpeg

Podczas spotkania na wszystkich przybyłych, a w szczególności na najmłodszych czekały liczne atrakcje. Dzieci mogły uczestniczyć w grach i zabawach, a za udział były nagradzane słodkimi upominkami. Tego popołudnia odbył się mecz piłki nożnej z udziałem drużyn „Młodzików” oraz mecz siatkówki plażowej. Przybyli mieszkańcy oraz goście miło spędzili czas pod altaną grillową.

PIKNIK RODZINNY..jpeg

Organizatorzy pragną złożyć serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie w organizacji pikniku Panu Zenonowi Kotarskiemu - Wójtowi Gminy Domaszowice, jednostkom Ochotniczej Straży Pożarnej w Domaszowicach oraz Strzelcach, a także mieszkańcom Włoch.

PIKNIK RODZINNY...jpeg

PIKNIK RODZINNY....jpeg

×

×

Przejdź do góry